Naše reference

Tisk Email

Zentiva, k.s. (dříve Léčiva Praha)

Náš největší odběratel formátových dílů. Od počátku naší existence jsme této firmě dodali formátové díly pro desítky produktů balených na linkách IMA C60, TR130 a TR135. Mezi zvlášť zajímavé projekty patří balení hormonálních produktů dvojí účinnosti do jednoho blistru. Dodávky náhradních dílů pro balící linky, tabletovací lisy a další výrobní zařízení tvoří významnou složku naší spolupráce. Mezi důležité dodávky patří též homogenizační a odprašovací zařízení.


PRO.MED.CS Praha, a.s.

Pro tuto společnost dodáváme formátové díly na balící linky IMA C80, TR200, IMA C60 a Marchezini (Dowema). Spolupráce s touto firmou nám dala důležité zkušenosti s obaly typu Al/Al. Dodávky homogenizačních a manipulačních zařízení jsou důležitou součástí naší spolupráce.


Coopharma, spol. s r.o.

Spolupráce s touto společností se opírá rovněž o dodávky formátových náhradních dílů pro balící liky IMA C70 a dříve též Uhlmann.


Chirmax

Těžiště spolupráce s touto společností tvoří dodávky jednoúčelových zařízení. Pro tuto společnost jsme vyvinuli a dodali zařízení pro vysoušení chirurgického šicího materiálu ve vakuu pomocí kapalného dusíku. Pro stejný produkt jsme zkonstruovali a dodali poloautomatické zařízení pro dokončovací operace balení po sterilizaci.


JHJ-Alu, s.r.o.

Zajímavý projekt jsme realizovali s touto ne-farmaceutickou firmou, pro kterou jsme dodali montážní automat na výrobu prádelních kolíčků.

 
TICO PRAHA spol. s.r.o.
adresa

Chrášťany 92, 252 19 (provozovna)

telefon +420 603 440 981

telefon

+420 257 220 162 (fax)
email baranec@tico.sro.cz

 

Uživatelské jméno
Heslo